SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 488 052 €
(15 184 € / m²)
Satış
Atipik
1
98 m²
Chemin Charles-Borgeaud, Onex

yatak odasıatypical
düz98 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Discover this superb 98 m² apartment located in the heart of Onex, Switzerland. This exceptional property offers 4.5 rooms, including two bedrooms, pe...

Diğer
Teklifin yaşı: 346günler
Güncellendi: 345günler

Yerellikler

Chemin Charles-Borgeaud, Onex
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Visionimmo SA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar