Teklifler listesi
10
10
10
963 190 €
(6 379 € / m²)
Satış
6+
1
151 m²
Rue de la Tour, Ollon
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
6+
düz
151 m²
banyolar
Çevir İngilizce
OMNIA IMMOBILIER RIVIERA stellt Ihnen dieses charakteristische Duplex im charmanten Dorf Ollon vor.
Es bietet eine großzügige Terrasse mit Blick au...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
44günler
Güncellendi:
44günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Rue de la Tour, Ollon
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.