SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 091 064 €
(7 274 € / m²)
Satış
6+
2+
150 m²
Obermattenring, Obergoms

yatak odası6+
düz150 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

- Aus zwei Wohneinheiten zusammengelegt - Über 150 m² Nettowohnfläche- Zwei separate Wohnungseingänge vorhanden- Bei Bedarf wieder teilbar- Bewilligt ...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Obermattenring, Obergoms
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Swisslife

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar