SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
904 772 €
(5 800 € / m²)
Satış
6+
2+
156 m²
Buchbergweg, Oberburg

yatak odası6+
düz156 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Grösser, moderner, schöner u praktischer geit nümeSuchen Sie eine richtig grosse Wohnung? Legen Sie Wert auf eine Architektur mit Wow-Effekt? Lieben S...

Diğer
Teklifin yaşı: 306günler
Güncellendi: 143günler

Yerellikler

Buchbergweg, Oberburg
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Mühlemann Immobilien AG

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar