SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
954 024 €
(8 296 € / m²)
Satış
4
1
115 m²
Via Municipio, Muralto

yatak odası4
düz115 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Diese helle und ruhig gelegene 4.5-Zimmer-Wohnung befindet sich in zentraler Lage von Muralto, nur wenige Gehminuten vom Bahnhof Stazione Locarno entf...

Diğer
Teklifin yaşı: 225günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Via Municipio, Muralto
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Immobiliare by Kathleen Sagl

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar