SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
972 042 €
(13 886 € / m²)
Satış
Atipik
1
70 m²
Route de Plan-Chailly, Montreux

yatak odasıatypical
düz70 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Appartement 3.5 pièces avec grand balcon et vue panoramique sur le lacSitué dans une résidence récente à Chailly/Montreux alliant modernité et confort...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Route de Plan-Chailly, Montreux
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Maillard Immobilier SA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar