SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 086 346 €
(19 059 € / m²)
Satış
Atipik
1
57 m²
Avenue Nestlé, Montreux

yatak odasıatypical
düz57 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Rare on the market, stunning apartment located on the renowned Quai des Fleurs in Montreux. It enjoys a prime and exclusive location, with direct acce...

Diğer
Teklifin yaşı: 11günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

Avenue Nestlé, Montreux
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Comptoir Immobilier Furer SA – Montreux

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar