SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 168 232 €
(9 985 € / m²)
Satış
Atipik
1
117 m²
Sentier de Chantemerle, Montreux

yatak odasıatypical
düz117 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Charming completely renovated apartment with quality materials, located in the municipality of Montreux, in a quiet residential neighborhood of Territ...

Diğer
Teklifin yaşı: 51günler
Güncellendi: 14günler

Yerellikler

Sentier de Chantemerle, Montreux
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Comptoir Immobilier Furer SA – Montreux

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar