Teklifler listesi
6
6
6
1 305 624 €
(11 255 € / m²)
Satış
Atipik
1
116 m²
Chemin du Crépon, Montreux
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
atypical
düz
116 m²
banyolar
Çevir İngilizce
OMNIA IMMOBILIER RIVIERA stellt Ihnen diese große 116 m2 bewohnbare Wohnung mit idealer Verteilung für eine Familie vor.
Ein breiter Flur mit Einba...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Kaldırmak
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
70günler
Güncellendi:
70günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Chemin du Crépon, Montreux
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.