SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
644 387 €
(10 740 € / m²)
Satış
3
1
60 m²
Avenue Mayor-Vautier, Montreux

yatak odası3
düz60 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Located on the 1st floor of the Lac Léman B residence, this attractive 1-bedroom apartment enjoys a prime location in the heart of Clarens, just a sho...

Diğer
Teklifin yaşı: 242günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Avenue Mayor-Vautier, Montreux
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Privalia Immobilier SA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar