SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
4 590 011 €
(33 750 € / m²)
Satış
Atipik
1
136 m²
Ruelle du Vuagnard, Montreux

yatak odasıatypical
düz136 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Magnifique et Luxueux Appartement de 4,5 pièces situé sur les quais de Montreux. Construit avec des matériaux très haute qualité, ce logement vous off...

Diğer
Teklifin yaşı: 261günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Ruelle du Vuagnard, Montreux
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

AXIHOME SA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar