SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
3 172 812 €
(24 220 € / m²)
Satış
Atipik
2+
131 m²
Route de Chaulin, Montreux

yatak odasıatypical
düz131 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Ce splendide appartement situé dans les hauts de la ville réputée de Montreux et ses prestigieux quais. Son emplacement au cœur d'un environnement cal...

Diğer
Teklifin yaşı: 284günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Route de Chaulin, Montreux
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

KARYL CHABLOZ & KEVIN ROGATO - REAL ESTATE ASSOCIATES

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar