SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
343 448 €
(6 869 € / m²)
Satış
Atipik
1
50 m²
Monteceneri

yatak odasıatypical
düz50 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

6804 Bironico, Via Bironico 59 ARegion: RiveraWohnfläche: ca. 300 m2Grundstückfläche: ca. 205 m2Etagen: 3Renovation: 2023Zustand: gutZweitwohnsitz: ja...

Diğer
Teklifin yaşı: 49günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Monteceneri
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

GEIERSBERGER IMMOBILIEN

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar