SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 286 569 €
(8 812 € / m²)
Satış
Atipik
2+
146 m²
Chemin de Vau de Cour, Mont-Vully

yatak odasıatypical
düz146 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Diese grosszügige 4.5-Zimmerwohnung im 1. Obergeschoss befindet sich an ruhiger, sonniger Lage in Lugnorre – eingebettet in die idyllische Landschaft ...

Diğer
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Chemin de Vau de Cour, Mont-Vully
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Immoschwab AG

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar