SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 956 919 €
(12 464 € / m²)
Satış
6+
1
157 m²
Schützenwisstrasse, Maur

yatak odası6+
düz157 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Viel Platz zum Leben: Diese gepflegte und grosszügige Wohnung (Baujahr 2001) überzeugt mit flexibler Raumaufteilung, schöner Sicht auf den Greifensee ...

Diğer
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Schützenwisstrasse, Maur
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

VERIMAG Verwaltungs- & Immobilien AG

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar