SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası; manzara, doğal ışık
622 349 €
(9 575 € / m²)
Satış
Atipik
1
65 m²
Viale Battista Foletti, Massagno

yatak odasıatypical
düz65 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

*** Tutti gli immobili e foto su www.remax.ch e su www.newhome.ch ***Al quarto piano di una palazzina contemporanea edificata nel 2014, proponiamo un...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

Açık yaşam alanıAhşap zeminBanyoDoğal ışıkZeminYeniden yapılandırmadan sonra

Diğer
Teklifin yaşı: 67günler
Güncellendi: 15günler

Yerellikler

Viale Battista Foletti, Massagno
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

RE/MAX Immobilien in Lugano

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar