SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
648 736 €
(6 120 € / m²)
Satış
Atipik
2+
106 m²
Rue du Levant, Martigny

yatak odasıatypical
düz106 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Exclusivité RFG ImmobilierIdéalement situé à deux pas du charmant Bourg de Martigny et de l'ensemble de ses commodités, cet élégant appartement de 3.5...

Diğer
Teklifin yaşı: 48günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Rue du Levant, Martigny
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

RFG Immobilier Sàrl

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar