SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 409 838 €
(9 791 € / m²)
Satış
Atipik
1
144 m²
Wintersingerstrasse, Magden

yatak odasıatypical
düz144 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Moderne und grosszügige 4.5-Zimmerwohnung mit SchwedenofenDiese lichtdurchflutete 4.5-Zimmerwohnung mit 144 m2 Nettowohnfläche entfaltet ein weitläufi...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasŞömineFransız balkonuAçık yaşam alanıDoğal ışık

Diğer
Teklifin yaşı: 159günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Wintersingerstrasse, Magden
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Neho

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar