SUPA24
483 757 €
(7 803 € / m²)
Satış
Atipik
1
62 m²
Strada di Pregassona, Lugano

yatak odasıatypical
düz62 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Vendesi nuovo e moderno appartamento 2,5 locali a Pregassona, Lugano.Posizione molto comoda e tranquilla, vicinanza negozi, e la fermata del bus.SUP a...

Diğer
Teklifin yaşı: 275günler
Güncellendi: 127günler

Yerellikler

Strada di Pregassona, Lugano
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ABINVEST SWISS FIDUCIARIA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar