SUPA24
2 617 665 €
(13 154 € / m²)
Satış
Atipik
1
199 m²
Via Cantonale, Lugano

yatak odasıatypical
düz199 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Vendesi nuovo appartamento 4,5 locali con giardino privato nella nuova residenza a Lugano.La nuova Residenza sorge a Lugano, ad 1 km dal centro della ...

Diğer
Teklifin yaşı: 275günler
Güncellendi: 126günler

Yerellikler

Via Cantonale, Lugano
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ABINVEST SWISS FIDUCIARIA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar