SUPA24
1 236 269 €
(10 940 € / m²)
Satış
Atipik
1
113 m²
Via Cantonale, Lugano

yatak odasıatypical
düz113 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Vendesi moderno appartamento 3,5 locali con vista lago, Lugano, posizione centrale.Appartamento completamente ristrutturato.Sup abitabile 95 m2terrazz...

Diğer
Teklifin yaşı: 276günler
Güncellendi: 128günler

Yerellikler

Via Cantonale, Lugano
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ABINVEST SWISS FIDUCIARIA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar