SUPA24
252 628 €
(6 828 € / m²)
Satış
Atipik
1
37 m²
Klibenstrasse, Leukerbad

yatak odasıatypical
düz37 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Gemütliche 1.5 Zimmer-Eckwohnung renoviert, gross, ca. 37m², im 3. Stock, Holz- und Plattenboden, Eingang mit Schrank, helles Wohnzimmer mit Ausgang z...

Diğer
Teklifin yaşı: 284günler
Güncellendi: 136günler

Yerellikler

Klibenstrasse, Leukerbad
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

UrbanHome

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar