SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
693 384 €
(7 791 € / m²)
Satış
Atipik
1
89 m²
Impasse des Merisiers, La Sonnaz

yatak odasıatypical
düz89 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Spacieux appartement de 3.5 pièces au 1er étage à vendreSitué dans l'agglomération de Fribourg, Formangueires est un petit hameau plein de charme, ent...

Diğer
Teklifin yaşı: 275günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Impasse des Merisiers, La Sonnaz
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Anthony Immobilier SA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar