SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 368 224 €
(7 687 € / m²)
Satış
6+
1
178 m²
Tranchée de Bevaix, La Grande-Béroche

yatak odası6+
düz178 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Situated in the new Les Capites development, on the southern part of the village of Bevaix, this apartment benefits from a quiet and lush residential ...

Diğer
Teklifin yaşı: 45günler
Güncellendi: 30günler

Yerellikler

Tranchée de Bevaix, La Grande-Béroche
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Comptoir Immobilier Lausanne

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar