SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
520 808 €
(7 440 € / m²)
Satış
Atipik
1
70 m²
Route de Chaffeiru, La Brillaz

yatak odasıatypical
düz70 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Idéalement située entre Fribourg, Payerne, Bulle et Romont, cette nouvelle petite PPE de 9 appartements bénéficie d’un emplacement stratégique tout en...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Route de Chaffeiru, La Brillaz
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Reference 5 Immobilier SA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar