SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
765 449 €
(10 935 € / m²)
Satış
3
1
70 m²
Grepperstrasse, Küssnacht (SZ)

yatak odası3
düz70 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Charmante 3-Zimmer-Wohnung mit Entwicklungspotenzial in GreppenIndividueller Wohntraum über dem VierwaldstätterseeWillkommen im exklusiven Lohrihof in...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Grepperstrasse, Küssnacht (SZ)
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Suisse Homes GmbH

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar