SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
426 230 €
(4 789 € / m²)
Satış
Atipik
1
89 m²
Schwarzenburgstrasse, Köniz

yatak odasıatypical
düz89 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Diese 3.5-Zimmer-Etagenwohnung in Niederscherli (3145) mit 89 m² verbindet zentrale Lage nahe Bahnhof mit ruhiger Wohnatmosphäre und schönem Ausblick....

Diğer
Teklifin yaşı: 11günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Schwarzenburgstrasse, Köniz
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

BETTERHOMES (Schweiz) AG Bern

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar