SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
954 024 €
(9 173 € / m²)
Satış
Atipik
1
104 m²
Sunneraistrasse, Hombrechtikon

yatak odasıatypical
düz104 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Wohnen mit Weitblick - stilvolle 4.5-Zimmer-Dachwohnung zum VerliebenWillkommen ganz oben - dort, wo Licht, Luft und Lebensqualität zuhause sind. Dies...

Diğer
Teklifin yaşı: 11günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Sunneraistrasse, Hombrechtikon
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

La Via Immobilien GmbH

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar