SUPA24
1 828 741 €
(11 083 € / m²)
Satış
6+
1
165 m²
Aubrigweg, Hombrechtikon

yatak odası6+
düz165 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Grosszügige Maisonette-Wohnung mit Charme und durchdachten RaumgestaltungDiese besondere Maisonette-Wohnung liegt im ersten Obergeschoss eines Hauses ...

Diğer
Teklifin yaşı: 55günler
Güncellendi: 55günler

Yerellikler

Aubrigweg, Hombrechtikon
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Wettstein & Partner Immobilien AG

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar