SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 304 750 €
(9 810 € / m²)
Satış
Atipik
1
133 m²
Wisligrabenweg, Höri

yatak odasıatypical
düz133 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

ALLE FOTOS und weitere Informationen sind auf unserer Homepage REMAX.chzu finden: https://www.remax.ch/de/119641003-183Exklusive 4.5-Zimmer-Maisonette...

Diğer
Teklifin yaşı: 15günler
Güncellendi: 11günler

Yerellikler

Wisligrabenweg, Höri
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

RE/MAX Immobilien in Bülach

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar