SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
546 815 €
(4 557 € / m²)
Satış
Atipik
1
120 m²
Bernstrasse, Herzogenbuchsee

yatak odasıatypical
düz120 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Diese attraktive Dachwohnung im 3. Obergeschoss thront ruhig und sonnig über zwei darunterliegenden Etagen. Grosse Fensterflächen und eine offene Raum...

Diğer
Teklifin yaşı: 48günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Bernstrasse, Herzogenbuchsee
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

PREMIUM HOMES AG

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar