SUPA24
670 957 €
(5 455 € / m²)
Satış
6+
1
123 m²
Unterstrasse, Herzogenbuchsee

yatak odası6+
düz123 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Diese grosszügige und helle 5.5 Zimmer Attikawohnung ist etwas ganz Besonderes. Die Wohnung befindet sich im höchsten Wohngebäude in Herzogenbuchsee i...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasGörüşZeminAçık yaşam alanıAhşap zemin

Diğer
Teklifin yaşı: 159günler
Güncellendi: 132günler

Yerellikler

Unterstrasse, Herzogenbuchsee
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

E. Bachmann Immobilien GmbH

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar