SUPA24
Ev ve çevresi; manzara
Oturma odası
Oturma odası
1 741 486 €
(15 411 € / m²)
Satış
Atipik
1
113 m²
Ginetendossenweg, Hergiswil (NW)

yatak odasıatypical
düz113 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Diese exklusive 4.5-Zimmer-Eigentumswohnung in Hergiswil NW verbindet grosszügiges Wohnen mit einer Lage, die in jeder Hinsicht überzeugt. Auf rund 11...

Diğer
Teklifin yaşı: 122günler
Güncellendi: 19günler

Yerellikler

Ginetendossenweg, Hergiswil (NW)
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Grundeigentumer Verband Schweiz

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar