SUPA24
392 143 €
(7 843 € / m²)
Satış
2
1
50 m²
Mühle, Heimiswil

yatak odası2
düz50 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Im Mühle-Areal der Gemeinde Heimiswil haben wir dieses attraktive Mehrfamilienhaus mit insgesamt 8 Wohnungen weiterentwickelt:W1: 4½ Zimmer Gartenwohn...

Diğer
Teklifin yaşı: 414günler
Güncellendi: 292günler

Yerellikler

Mühle, Heimiswil
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Hausconcept AG

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar