SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 387 931 €
(14 924 € / m²)
Satış
Atipik
1
93 m²
Saalistrasse, Gsteig

yatak odasıatypical
düz93 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Situé dans le charmant village de Gsteig (BE), à quelques minutes de Gstaad, ce bel appartement en attique propose un surface pondérée totale de 104m2...

Diğer
Teklifin yaşı: 131günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Saalistrasse, Gsteig
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

FP Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar