SUPA24
196 361 €
(3 117 € / m²)
Satış
Atipik
1
63 m²
Chemin des Bochonis, Grône

yatak odasıatypical
düz63 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Situé au cœur du village de Grône, à proximité immédiate des commerces et des commodités, cet appartement de 2.5 pièces offre un emplacement recherché...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Chemin des Bochonis, Grône
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ACOR Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar