SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
788 841 €
(7 442 € / m²)
Satış
Atipik
2+
106 m²
Impasse de l'Orme, Grône

yatak odasıatypical
düz106 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Ne manquez pas cette opportunité !Un magnifique immeuble au design contemporain, composé de 30 appartements, verra le jour en 2026. Il prendra place d...

Diğer
Teklifin yaşı: 260günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Impasse de l'Orme, Grône
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

RFG Immobilier Sàrl

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar