SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
966 210 €
(7 376 € / m²)
Satış
Atipik
1
131 m²
Rue Sous l'Eglise, Grimisuat

yatak odasıatypical
düz131 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Superbe appartement neuf en duplex de 4,5 pièces et env. 131 m2 dans les hauteurs de Sion à Grimisuat. Avec une grande terrasse plein Sud au rez-de-ch...

Diğer
Teklifin yaşı: 64günler
Güncellendi: 61günler

Yerellikler

Rue Sous l'Eglise, Grimisuat
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Muller Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar