SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
929 474 €
(12 393 € / m²)
Satış
Atipik
2+
75 m²
Kantonsstrasse, Greppen

yatak odasıatypical
düz75 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Wohnerlebnis mit Seesicht: Erstklassige 2.5-Zimmer-Wohnung in GreppenEin Logenplatz über dem VierwaldstätterseeWillkommen in Ihrem neuen Refugium im p...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Kantonsstrasse, Greppen
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Suisse Homes GmbH

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar