SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
976 383 €
(7 232 € / m²)
Satış
4
2+
135 m²
Lohrihof, Greppen

yatak odası4
düz135 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Diese charmante 3½- bis 4½-Zimmer-Attika-Maisonettewohnung im kinderfreundlichen Lohrihof in Greppen bietet viel Wohnfläche, eine interessante Raumau...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 4günler

Yerellikler

Lohrihof, Greppen
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Rigiland Immobilien

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar