SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
374 256 €
(5 127 € / m²)
Satış
Atipik
1
73 m²
Schöneggstrasse, Grenchen

yatak odasıatypical
düz73 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Deutsche VersionDiese 3,5-Zimmer-Wohnung im Erdgeschoss befindet sich in einer ruhigen Gegend in der Nähe aller Annehmlichkeiten und bietet ein prakti...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

ZeminAyrı tuvaletAyrı mutfakYeniden yapılandırma gerekli

Diğer
Teklifin yaşı: 147günler
Güncellendi: 54günler

Yerellikler

Schöneggstrasse, Grenchen
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Buri Gestion

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar