SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
869 134 €
(8 123 € / m²)
Satış
Atipik
2+
107 m²
Route de Chantemerle, Granges-Paccot

yatak odasıatypical
düz107 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

3.5 pièces en attique - cadre exceptionnel à Granges-PaccotSitué dans un écrin de verdure, à l'abri de toute nuisance, ce 3.5 pièces offre un environ...

Diğer
Teklifin yaşı: 10günler
Güncellendi: 10günler

Yerellikler

Route de Chantemerle, Granges-Paccot
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Ommilos Solutions Immobilières Sàrl

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar