SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 085 443 €
(4 342 € / m²)
Satış
6+
2+
250 m²
Chemin de la Vidéride, Grandson

yatak odası6+
düz250 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

UNE EXCLUSIVITÉ MAILLARD - Situé dans le quartier résidentiel et paisible des Tuileries de Grandson, ce spacieux appartement séduira les familles en q...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Chemin de la Vidéride, Grandson
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Maillard Immobilier SA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar