SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 138 818 €
(4 555 € / m²)
Satış
6+
2+
250 m²
Chemin de la Vidéride, Grandson

yatak odası6+
düz250 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

UNE EXCLUSIVITÉ MAILLARD - Situé dans le quartier résidentiel et paisible des Tuileries de Grandson, cet appartement séduira les familles en quête de ...

Diğer
Teklifin yaşı: 23günler
Güncellendi: 23günler

Yerellikler

Chemin de la Vidéride, Grandson
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Maillard Immobilier SA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar