SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
829 878 €
(7 684 € / m²)
Satış
Atipik
2+
108 m²
Route du Mystère, Gibloux

yatak odasıatypical
düz108 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Situés dans des résidentiels de 2 étages sur rez, ces appartements de 4,5 séduisent par la clarté de leurs volumes, leur agencement soigné et la quali...

Diğer
Teklifin yaşı: 247günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Route du Mystère, Gibloux
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Bulliard Immobilier SA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar