SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 931 523 €
(14 633 € / m²)
Satış
Atipik
1
132 m²
Schorrenstrasse, Galgenen

yatak odasıatypical
düz132 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Ankommen, durchatmen, geniessen diese aussergewöhnliche Attikawohnung vereint Grosszügigkeit, Design und Lebensqualität auf höchstem Niveau. Auf 132 ...

Diğer
Teklifin yaşı: 4günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Schorrenstrasse, Galgenen
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

RE/MAX Immobilien in Lachen

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar