SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
409 086 €
(3 273 € / m²)
Satış
Atipik
1
125 m²
Tidocc - Stou di Sotto, Faido

yatak odasıatypical
düz125 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

6760 Faido, via Birreria 13Region: LeventinaWohnfläche:ca. 250m2Grundstückfläche:ca. 1786m2Baujahr: 1999Zustand: gutBad/ WC: 4Zweitwohnsitz: ja, mög...

Diğer
Teklifin yaşı: 53günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Tidocc - Stou di Sotto, Faido
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

GEIERSBERGER IMMOBILIEN

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar