SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
490 904 €
(2 395 € / m²)
Satış
6+
1
205 m²
Tidocc - Stou di Sotto, Faido

yatak odası6+
düz205 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

6760 Faido, Via Canton Lucerna 4Region: LeventinaGrundfläche: ca. 450 m2Bebaute Fläche: ca. 205 m2Zweitwohnsitz: ja, möglichZustand: gutBaujahr: 1970E...

Diğer
Teklifin yaşı: 53günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Tidocc - Stou di Sotto, Faido
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

GEIERSBERGER IMMOBILIEN

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar