SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
816 847 €
(7 359 € / m²)
Satış
Atipik
2+
111 m²
Route des Condémines, Evolène

yatak odasıatypical
düz111 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Résidence Les Sevaliches – Un cadre alpin d'exceptionAdonide Immobilier vous présente ce superbe appartement de 4.5 pièces situé au 1er étage, orienta...

Diğer
Teklifin yaşı: 324günler
Güncellendi: 323günler

Yerellikler

Route des Condémines, Evolène
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Adonide Immobilier SA

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar