SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
648 736 €
(6 620 € / m²)
Satış
Atipik
1
98 m²
Rue des Fontaines, Estavayer

yatak odasıatypical
düz98 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Situé à Autavaux qui fait partie de la commune d'Estavayer-le-lac, cet appartement de 3.5pces fait partie d'une PPE de 6 appartements dont la construc...

Diğer
Teklifin yaşı: 67günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

Rue des Fontaines, Estavayer
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Favre-Naudeix Immobilier

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar